مهندسان عمران ژاپنی دیگر برای فضای داخلی از مصالح سنتی سنگین شبیه آجر سفال و بلوک و … برای تقسیم فضاهای داخلی استفاده نمی کنند , بلکه آنان معتقداند بعد از سبک سازی بنا که آن را با استفاده از بتنی سبک انجام می دهند ، باید در مراحل بعد سقف های داخلی را سبک نمود ، و برای این مهم بهترین گزینه استفاده از انواع سقف کاذب است . در ایران سقف های کاذب با برند کناف شناخته شده هستند . علاوه بر مزیت سبکی این نوع سقف کناف فضای داخلی را امن تر ، مقاومت تر و مستحکم تر در برابر زلزله می نماید . طی محاسبات و تحقیقات به عمل آمده در ساختمانی که برای ساخت آن از سیستم های کناف استفاده شده و می شود از بار اصلی ساختمان ۳۰ درصد کاسته و آن ساختمان سبک تر خواهد بود و مقاوم تر در برابر زلزله عمل خواهد نمود .

استفاده از دیوار کناف ( درای وال ) و سقف کناف در هر جای ایران عزیز می تواند ساختمان هایی بسیار مقاوم تر و امن تر در برابر زلزله با کمترین آسیب و خسارت جانی و مالی در اختیار شما هم میهنان و عزیزان شما قرار دهد ..

استفاده از دیوار کناف در ساختمان نقشی بسیار مهم در برابر زلزله ایفا خواهدکرد . به این دلیل که با استفاده از دیوار کناف وزن کلی بنا ( ساختمان ) به طور بسیار قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد ..

شرکت آداک سازان نواندیش با سال ها تجربه در پروژه های اجرا شده ی گوناگون در زمینه مشاوره ، طراحی ، تامین مصالح ، مدیریت و اجرای پروژه های ساختمانی اعم از دیوار کناف ، سقف کاذب کناف ، دیوار آکوستیک ، سقف آکوستیک ، درخدمت رسانی به صنعت ساختمان آماده ی همکاری با همه ی شرکت ها و سازندگان محترم ساختمان ایران عزیز می باشد . و استفاده از محصولات کناف ایران را به شما پیشنهاد می نماید ..

سبک سازی ساختمان با درای وال و سقف کاذب کناف ایران